Ekoprojekt

Historia naszego biura projektowego i biura inżynieryjnego doradztwa biznesowego rozpoczęła się już ponad dekadę temu.

Zaczynaliśmy od wykonania projektów niewielkich obiektów inżynieryjnych, które poprzez kolejne lata stawały się coraz większe i coraz bardziej skomplikowane.

Przez lata, głównym celem naszej działalności stała się specjalizacja w dziedzinie projektowania technologicznego oraz problematyki energetyki odnawialnej - przygotowanie i projektowanie instalacji przemysłowych, biogazowni, elektrowni biomasowych, farm wiatrowych oraz elektrowni fotowoltaicznych, na terenie całego kraju.

W okresie naszej działalności przygotowywaliśmy i nadzorowaliśmy budowy najpoważniejszych obiektów budowlanych w kraju.

Jarosław Skobejko

Właściciel Ekoprojekt od lat mieszka w Warszawie, z którą związany jest zarówno prywatnie jak i zawodowo.

Studiował na wydziale elektroniki Politechniki w Budapeszcie, który ukończył w 1996 roku z tytułem magistra inżyniera. W latach późniejszych ukończył w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie podyplomowe studia Master of Business Administration z akredytacją EQUIS oraz podyplomowe studia zarządzania i marketingu, ukończone tytułem magistra zarządzania.

Inżynier i menedżer, przez lata zarządzający firmami krajowymi i międzynarodowymi w branżach telekomunikacji i energetyki. Członek rad nadzorczych oraz stowarzyszeń branżowych.

Ekspert w dziedzinie budowlanej, telekomunikacji, energetyki oraz dziedzin powiązanych zarówno w energetyce jak i budownictwie. Praktyk prawa budowlanego.

Autor licznych publikacji oraz seminariów technicznych.

Adres

Ekoprojekt Jarosław Skobejko

ul. Popularna 41/4

02-473 Warszawa

NIP: 948-175-33-37

REGON: 140843891