Nasi inżynierowie nadzorują budowy i roboty budowlane oraz sprawują funkcje nadzoru inwestorskiego, zaczynając od etapu przygotowanie zapytań ofertowych i pomocy w wyborze głównego wykonawcy robót budowlanych.

Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza, w połączeniu z potencjałem naszej wykwalifikowanej kadry współpracowników, pozwalają nam na realizację najpoważniejszych inwestycji w dziedzinach naszej działalności.

Naszym atutem jest zgrany, lojalny i zaangażowany zespół współpracowników oraz know-how naszej firmy — jako efekt naszego wspólnego rozwoju. Naszą kadrę współpracowników cechują umiejętności, odpowiedzialność, ambicja, rzetelne przygotowanie do pracy, które ukierunkowane są na rozwój i powodzenie naszej firmy. Każdy z naszych współpracowników to nie tylko teraźniejszość i wspólna pasja, ale także przeszłość i doświadczenie pełnego okresu kariery. Nie jesteśmy w stanie wypisać pełnych referencji firmy i poszczególnych współpracowników, ale jesteśmy w stanie i czerpiemy z doświadczeń, aby jak najlepiej wywiązać się z nałożonych zadań i nie zawieść zaufania naszych kontrahentów

 

Adres

Ekoprojekt Jarosław Skobejko

ul. Popularna 41/4

02-473 Warszawa

NIP: 948-175-33-37

REGON: 140843891